Deen na koncertu u Sarajevu na bini ljubio partnera Willa: ‘Nema više laži, nema više sakrivanja’ (video)

Screenshot_2026-06-21-13-39-02-70_be80aec1db9a2b53c9d399db0c602181-1024x619

Bosanskohercegovački pjevač Fuad Backović Deen sinoć je na zatvaranju Kvirhane u Sarajevu održao nostalgičan, ali i energičan koncert. Sarajevska publika, koju je vratio u mlade i bezbrižne dane, dugo vremena je čekala da dobije priliku ponovo ga vidjeti na domaćoj sceni.

Bh. pjevač nastupio je u Domu mladih posljednje večeri festivala Kvirhana, a nakon sedme Bh. povorke ponosa koja je održana u Sarajevu. Na scenu je izašao prilično kasno, iza ponoći, ali ga je publika dočekala uz glasne ovacije i povike: “Fudo, Fudo”, piše Klix.ba.

Koncert je otvorio pjesmom “Ja imam nekog”, a potom su uslijedili njegovi dobro poznati hitovi poput “Laži me”, “Bolje za nas”, “In the Disco”, “Taxi”, “Anđeo s greškom”, “Bez trenutka srama” i “Sexy Chicka”.

Tokom nastupa vladala je odlična atmosfera, a publika je pjevala i plesala uz pjesme koje su obilježile Deenovu karijeru. Podsjetili su se i pjesama benda Seven Up.

Njegov povratnički nastup u Sarajevu ispratio je i Deenov partner Will, koji je tokom koncerta izašao na scenu. Nakon što su razmijenili poljubac,

Deen se obratio prisutnima riječima: “Nema više laži, nema više skrivanja”. Zatim je, uslijed zagrijane atmosfere, skinuo sako i energično zaplesao s publikom.

Podsjetimo, Deen se noć ranije pojavio kao gost iznenađenja na Sarajevo Street Food Marketu, gdje je nastupao bend Neo Stereo.

“Hvala moje lijepo Sarajevo. Kakav doček. Wow. Tako sam počašćen i privilegovan da pjevam za vas”, poručio je Deen na svom Instagram profilu nakon nastupa na Street Food Marketu.